Zespół z fasonem

fotoavatar1bAnna Karolina Szypuła (Pani Fason) – Dyrektor (albo raczej; dyktator) kreatywna i naczelna ;) Pomysłodawczyni i twórczyni bloga „Pan i Pani Fason”.  Autorka cyklu; Akademia Sztuki Stylu.

Zawodowo: Kreator wizerunku. Makijażysta. Plastyk. Hobbystycznie: Poeta. Bloger. Fotograf. Chorobowo: „Ubraniofil” nieuleczalny ;)

” Ubranie to dla mnie nie tyle okrycie ciała, co uzewnętrznienie duszy. Moja dusza ma wyjątkową jakość i barwę, jest absolutnie niepowtarzalna. A Twoja?” -Anna Karolina

AVATAR4ABPan Fason (enigmatyczny i tajemniczy) – Dobry duch i ojciec chrzestny projektu „Pan i Pani Fason”. Pełni funkcje; menadżerskie, doradcze i redaktorskie.

Zawodowo: Manager. Historyk Sztuki. Hobbystycznie: Meloman. Obieżyświat. Chorobowo: anonimowy ;)

ulubione powiedzonko; „Noblesse oblige.

 

Karolina Maria Rola – studentka Krakowskich Szkół Artystycznych na kierunku fotografia. Na blogu „Pan i Pani Fason” realizuje swoje zawodowe – reporterskie pasje.

Zawodowo: Fotograf. Reporter. Hobbystycznie: Modelka. Podróżniczka. Sportsmenka. Chorobowo: przewlekle modowa ;)

 

 

Szyjesz, projektujesz, stylizujesz, malujesz etc.? Potrafisz pisać lub fotografować? A może masz inny pomysł na to by z nami tworzyć społeczność zakochaną w szlachetności rzeczy? Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Napisz do nas: blog.fason@gmail.com

Aktualnie szukamy:

Fotografów – reporterów (Łódź, Warszawa, Wrocław)

Korespondentów- reporterów (Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź )