O blogu

Blog powstał z pasji do rzeczy pięknych i ich szlachetności.

O ile piękno to podobno pojęcie względne, o tyle szlachetność jest już jasno zdefiniowana. W słowniku języka polskiego jawi się nam taka oto definicja interesującego nas tematu; „Przymiotnik >>szlachetny<< jest używany dla określenia cech takich jak; idealne proporcje,wyjątkowa stylowość i harmonia oraz pierwszorzędna jakość.”

Szlachetne bywają rzeczy, które wywołują w nas niezwykłe doznania estetyczne, są harmonijne, doskonałe, idealne, pierwszorzędne i wysokogatunkowe. Szlachetne rzeczy oprócz doznań estetycznych potrafią nam również dostarczyć wspaniałych wrażeń, których to właśnie staramy się być kolekcjonerami. Blog ten jest więc dla nas swoistym „klaserem”. Harmonię zaś rozumiemy w sensie spójności i kompletności danej rzeczy. Nie chodzi o to, że czemuś brak jakichś części w wyniku np. naturalnego procesu starzenia się, chodzi raczej o kompletność na poziomie energetycznym danej rzeczy czy miejsca. Bo wszystko co jest tworzone z pasją i znawstwem, ma ten nośnik energii, którą rzeczy do nas „mówią”.

Pani Fason o Panu Fason – Pasjonat i historyk sztuki (właściwie każdej jej dziedziny), urodzony w garniturze (chociaż on sam wolałby zapewne urodzić się we fraku ;) ). Obdarzony niewiarygodnym wyczuciem stylu, wyrafinowanym gustem i wysublimowanym smakiem. Uosobienie elegancji i doskonałych manier. Znawca mody włoskiej i wysokiego krawiectwa. Najbardziej bezkompromisowy stylista jakiego znam…;)

Pan Fason o Pani Fason -Profesjonalistka, mająca silną, autorską wizję tego jak budować i pielęgnować niepowtarzalny styl. Jednak powiedzieć o niej; makijażystka i kreatorka wizerunku z wieloletnim doświadczeniem, to jak powiedzieć „półprawdę”. To przede wszystkim artystka, kreatywna i niezwykle wrażliwa, pełna wyjątkowej energii, którą czerpie ze „szlachetności rzeczy”.

…elegancja, szlachetność materiałów, piękno, klasa, styl… są w zasięgu ręki każdego z nas i czynią nasze życie piękniejszym i pełniejszym. Trzeba tylko chcieć po nie sięgnąć. Zapraszamy Państwa do świata pełnego piękna i niezwykłości…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s